Yeni Konular

DGS Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları Kontenjanları

DGS Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları Kontenjanları   

DGS Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü 2012-2013 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması, dgs Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Başarı Sıralamaları, dgs Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Başarı Sıralaması 2013 2014 Taban Puanları,dgs Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü kontenjanları, dgs Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, dgs Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği DGS Taban ve Tavan Puanları 2013,2013 DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

2013 Yılında dgs sınavına girip tercihi yapacak olan dgs adayları için Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Taban ve Tavan puanları ile Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Kontejanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2012 dgs yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2013 DGS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar.

Aşşağıdaki linkten DGS Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları için tıklayınız bölümünü tıklayarak 2013 DGS Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları ve Kontejanlarına ulaşabilirsiniz.ayrıca aşşağıda ek yerleştirme sonucu oluşan en büyük en küçük puanlarıda sizlerle paylaştık..

2012-DGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanları

468x60
 DGS Bilgisayar ve Öğr. Tekn. Öğretmenliği Bölümü Taban P. İçin Tıklayınız
336x280Bilgiler
Bu yazı 02 Temmuz 2013 tarihinde DGS Taban Puanları kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş

Yorum Yapmak Kapalı.

Esinavlar.com'u Beğenin

Sponsorlu Bağlantılar

reklam alanı